Pokazywanie postów oznaczonych etykietą desery. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą desery. Pokaż wszystkie posty

piątek, 10 lutego 2017

Taaaakie słodkie!

Masz ochote wieczorem na coś maksymalnie słodkiego ale fajnie byłoby ominąć bombę kaloryczna? 


I rozum podpowiada, że najlepiej zjeść coś zielonego ale to do Ciebie nie przemawia;)?