Pokazywanie postów oznaczonych etykietą porządki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą porządki. Pokaż wszystkie posty

sobota, 25 lutego 2017

Przełamać niechęć do niwyh przepisów

Po raz kolejny wpis zainspirowany sytuacją w tramwaju. Chyba polubię MPK...

W tramwaju, usłyszałam rozmowę studentek. Zastanawiały się gdzie i co dzisiaj zjeść na obiad. Bez gotowania w domu. Po chwili zaczęły rozmawiać o tym, że mimo wszystko chciałyby zacząć gotować w domu. 
Poleciłam im przepisy ze strony A tavola! Z duszą na ramieniu czekałam na reakcję po wejściu na bloga... byla pozytywna... [ah jak cudownie]. I na tym się skończyło. Przepisy w ich ocenie ciekawe i ładne ale mają minus, są nowe a więc trzeba iść na zakupy... 

Coś mi się wydaje, że strona poszła w niepamięć. Aby sytuacja się nie powtórzyła, dzisiaj opiszę Wam jak to jest że po powrocie z pracy około godzi. 17ej zawsze mam czas aby coś dobrego ugotować.

sobota, 11 lutego 2017

Stoliczku, nakryj się!


Mąż Czytelniczki mojego bloga zapytał czy mam restaurację, ponieważ zdjęcia przedstawiają potrawy w tak ładnym wydaniu. Tak mi się zrobiło miło, nawet nie wiecie :)

Otóż nie. To moj stół i zastawa z Ikei łącznie z białymi serwetkami. Odświętne są tylko srebrne, mieniące się podkładki, które używam przez cały grudzień aby wzmocnić świąteczny czas przygotowań do Bożego Narodzenia.





sobota, 4 lutego 2017

Nie! żółtym rękawiczkom

Kupujemy piękne, białe mieszkanie, wszystko jest pod kolor. Nasze M2 już prawie wyglada jak apartament...i nagle bach... trzeba gdzieś postawić czerwoną deskę do prasowania, jaskrawą ścierkę kuchenną czy dużą plastikową miskę. Szafki pękają już w szwach a jeszcze miotła i tak bez końca...Płytki na połysk w łazience kurzą sie i brudzą 10 razy dziennie. Meble MDM w kuchni i szklany stoł jakby rywalizowały o ilość odbitych palców. 

Czy zetknęliście sie z takim problemem? I efektywnie sobie z nim radzicie?
Jeśli temat Was zainteresował to zapraszam do czytania i dzielenia sie swoimi pomysłami :)

Serię Wokół stołu zacznę od must have kobiety, która chce mieć ładne mieszkanie,nie chce się narobić, ale na pomoc domową nie ma co liczyć. I jest świadoma, że brud wcale po 2 cm sam nie odpada ;)


niby tylko ściereczka a jaka stylowa!:)